Marathon BB Team

2% z daní
01.03.2014

Priatelia!

Daňový systém Slovenskej Republiky nám všetkým ponúka každoročne jednu z mála možností adresne rozhodnúť, ako bude časť zo sumy, ktorú odvádzame do štátneho rozpočtu, použitá. Nepremeškajte príležitosť priamo ovplyvniť, kam budú smerovať 2% z Vašich daní.

Marathon BB Team je združením, ktoré prostredníctvom podujatí pre verejnosť propaguje význam pohybu pre zdravý komunitný život. Naše aktivity majú neziskový charakter a aby sme ich mohli v prospech všetkých zmysluplne realizovať, potrebujeme naplniť príjmovú časť tímového rozpočtu prostriedkami na ich financovanie.

Sobotné súťaže pre deti a rodiny počas septembrového maratónskeho víkendu, tímové výjazdy na športové podujatia na Slovensku i v zahraničí, bežecká 24-hodinovka... To je niekoľko príkladov aktivít, ktoré v tomto roku organizuje Marathon BB Team. Všetky sú zamerané na širokú verejnosť.

Bude nám cťou, pokiaľ sa nám podarí Vás touto výzvou inšpirovať k poukázaniu 2% z Vašich daní práve na tento účel. Ponúkame Vám istotu, že podporíte reálne projekty pre reálnych ľudí. Poskytujeme službu verejnosti. Ďakujeme, že nám v tom svojimi rozhodnutiami pomáhate.

Váš Marathon BB Team.

Pripravený formulár na poukázanie 2% z daní si stiahnite tu.

VAMI POUKÁZANÉ PROSTRIEDKY SA K NÁM DOSTANÚ IBA AK NÁM POŠLETE SCAN/FOTO POTVRDENIA O ZAPLATENÍ DANE S UVEDENOU SUMOU. POTVRDENIA POSIELAJTE NA magda@marathonbb.com.

Maratónska kalkulačka
Prepočítaj si tempo, rýchlosť alebo výsledný čas
km, m
Tempo min, sec
Rýchlosť km/h
Čas hod, min, sec
© Marathon Banska Bystrica s.r.o. 2017 Všetky práva vyhradené. Obsah stránky je chránený autorským právom. Bez výslovného súhlasu majiteľa autorských práv nie je povolené kopírovať, pozmeňovať alebo šíriť akúkoľvek časť stránky, ako napríklad textový obsah, obrázky, ikony, súčasti kódu stránky, uložené súbory a podobne.Pre viac podrobností nás kontaktuje tu