Marathon BB Team

V Nemciach sa bežci museli popasovať s tropickou horúčavou
28.05.2014

2.ročník ADRIM Nemčianského  behu bežcom nič nedaroval! Teplé počasie prinútilo viacerých siahnuť si na dno svojich síl, no o to sladší bol dobeh do cieľa. V hlavnej kategórii mužov a žien sa na štart postavilo 269 pretekárov. Víťazstvo si na 10,5 km trati medzi mužmi vybojoval Dušan Krajčovič z VŠC Dukla Banská Bystrica s časom 37:37. Druhý Tomáš Willvéber dobehol s mankom 21 sekúnd. Spomedzi bežcov Marathon BB Teamu sa výraznejšie presadil Lukáš Fečko na 9.mieste, ktorý sa po operácii kolena dostáva do starej dobrej formy. Solídne 13. miesto obsadil Ladislav Abrahám. Najhodnotnejšiu 6.priečku medzi mužmi nad 40 rokov dosiahol Milan Černek, tesne za nim dobehol na 11. pozícii Pavol Blažek.
Medzi ženami zvíťazila Lucia Kamenská z Marathon BB Team výkonom 49:13. Tá nešla úplne naplno, keď ju následne ešte čakala účasť na Žiarskom polmaratóne, no aj napriek tomu dokázala s prehľadom zvíťaziť. V kategórii žien nad 40 rokov dali o sebe vedieť druhá Diana Švédová a ôsma Zuzana Šikulová.
Aj hobby trať priniesla tohto roku nárast štartového poľa. Na 3200 metrovej trati sa z víťazstva tešil Matej Klačan z Trian ŠK UMB (15:11). V 98 člennom štartovom poli sa predstavili aj dvaja zástupcovia Marathon BB Teamu Miroslav a Maxim Štrbovci.

Čas hod, min, sec
© Marathon Banska Bystrica s.r.o. 2017 Všetky práva vyhradené. Obsah stránky je chránený autorským právom. Bez výslovného súhlasu majiteľa autorských práv nie je povolené kopírovať, pozmeňovať alebo šíriť akúkoľvek časť stránky, ako napríklad textový obsah, obrázky, ikony, súčasti kódu stránky, uložené súbory a podobne.Pre viac podrobností nás kontaktuje tu