Marathon BB Team

Zvolenská Corrida 2013
20.05.2013

V sobotu 6. apríla 2013 sa v meste Zvolen konal už 10. ročník tradičného behu námestím, opäť s kvalitným zastúpením bežcov afrického pôvodu. Marathon BB Team naplno podporuje regionálne podujatia a preto nikoho nebolo treba presviedčať dvakrát. Víkend bol nabitý bežeckými akciami na Slovensku i v Čechách, preto nebolo možné počítať s plnou silou.

Farby klubu boli hájené aj na Devíne a na polmaratóne v Prahe. Najväčšia pozornosť sa však upierala do Zvolena. Ku slovu sa opäť dostali klubové farby a Červená vlna mohla ísť smelo ukázať svoju kolektívnu silu aj druhýkrát v priebehu niekoľkých týždňov. Viac ako 20-členná skupina už pred začiatkom podujatia vzbudzovala záujem aktérov, médií a okoloidúcich.

Ako sme zvládli našu kolektívnu premiéru na zvolenskom námestí? Ako sa bežci a bežkyne popasovali s extrémne rýchlo konkurenciou zo zahraničia?
Maratónska kalkulačka
Prepočítaj si tempo, rýchlosť alebo výsledný čas
km, m
Tempo min, sec
Rýchlosť km/h
Čas hod, min, sec
© Marathon Banska Bystrica s.r.o. 2017 Všetky práva vyhradené. Obsah stránky je chránený autorským právom. Bez výslovného súhlasu majiteľa autorských práv nie je povolené kopírovať, pozmeňovať alebo šíriť akúkoľvek časť stránky, ako napríklad textový obsah, obrázky, ikony, súčasti kódu stránky, uložené súbory a podobne.Pre viac podrobností nás kontaktuje tu