Marathon BB Team

ČSOB Bratislava Marathon 2013
20.05.2013

V nedeľu 24. marca 2013 sa v hlavnom meste Slovenska konal už 8. ročník druhého najväčšieho bežeckého podujatia v krajine a Marathon BB Team si dal za cieľ zorganizovať výpravu, korá by počas celého víkendu priťahovala pozornosť širokej verejnosti.

Viac ako 40 priaznivcov banskobystrickej bežeckej komunity sa stretlo pod Pamätníkom SNP, aby spoločne vykročili za novými zážitkami a skúsenosťami. Autobus naplnený bežcami, fotografmi a fanúšikmi vyrážal vo výbornej nálade a veľkom očakávaní. Účastníci, oblečení v klubových farbách Marathon BB Teamu, dokázali sformovať silnú a jednotnú skupinu, ktorá išla euforicky za svojím cieľom. Červená vlna sa nezadržateľne valila na Bratislavu!

Pripravujeme plnú reportáž z podujatia, ostaňte naladení :)

Maratónska kalkulačka
Prepočítaj si tempo, rýchlosť alebo výsledný čas
km, m
Tempo min, sec
Rýchlosť km/h
Čas hod, min, sec
© Marathon Banska Bystrica s.r.o. 2017 Všetky práva vyhradené. Obsah stránky je chránený autorským právom. Bez výslovného súhlasu majiteľa autorských práv nie je povolené kopírovať, pozmeňovať alebo šíriť akúkoľvek časť stránky, ako napríklad textový obsah, obrázky, ikony, súčasti kódu stránky, uložené súbory a podobne.Pre viac podrobností nás kontaktuje tu